Aktualitātes

Mums ir prieks aicināt Jūs uz Ziemeļvalstu Baltijas Bioenerģijas konference 14-16 aprīlis 2015.gada 14.-16.aprīlī. – Šī gada lielākā bioenerģētikas nozares reģionālā konference!

Ziemeļvalstu un Baltijas valstu reģionā ir vislielākais īpatsvars, kā arī ātrākais atjaunojamās enerģijas avotu pieaugumu ES. Dabiskie apstākļi bioenerģijai ir ļoti labvēlīgi visās Skandināvijas un Baltijas valstīs, ar labām lauksaimniecības zemēm un produktīviem mežiem.

Baltijas valstīs atkarība no importētā fosilā kurināmā ir ekonomiska un politiska problēma. Tajā pašā laikā vietējie biomasas resursi ir bagātīgi. Tāpēc, bioenerģija piedāvā iespēju samazinātu atkarību no importa, samazināt izmaksas, un veicināt uzņēmējdarbības attīstību un nodarbinātību vietējā ekonomikā. Ir pieejami dažādi tehniskie risinājumi.

Ziemeļvalstu Baltijas Bioenerģijas konferencē būs iespēja dalīties pieredzē un prezentēt inovatīvas tehnoloģijas, piemēram, bioloģiskajai koģenerācijai, granulu ražošanai un izmantošanai, kā arī biodegvielas ražošanai no celulozes izejvielām. Tiks apspriesta tirgus un politikas instrumentus attīstība. Tomēr galvenais, ka mēs satiksimies, runāsim un nodarbosimies ar uzņēmējdarbību.

Mēs vēlamies tikties Rīgā, lai dalītos zināšanās un iespējas, lai attīstītu ilgtspējīgus un rentablus enerģijas risinājumus!

Vairāk informācijas: http://www.nordicbalticbioenergy.eu/

Kad un kur?

Kad: 2015.gada 14.-15.aprīlī

Mācību braucieni: 16 aprīlis

Kur: Radisson Blu Hotel Latvija,

Elizabetes iela 55, Rīga, Latvija

Kontaktinformācija: info@nordicbalticbioenergy.eu