27. maijā Latvijas Biomasas Asociācija LATbio un Sustainable Biomass Partnership (SBP) rīko semināru koksnes šķeldas nozares pārstāvjiem – “SBP – ilgtspējīga biomasas sertifikācija koksnes šķeldai Latvijā”.

Eiropas enerģētiskās koksnes tirgos aizvien biežāk patērētāji uzdod jautājums par piegādātās enerģētiskās koksnes ilgtspēju. Lielākā daļa Eiropas industriālās enerģētiskās koksnes patērētāju ir izveidojuši vienotu enerģētiskās koksnes piegādātāju sertifikācijas sistēmu – SBP (sustainable biomass partnership – ilgtspējīgās biomasas partnerība). Iepērkot enerģētisko koksni šie patērētāji pieprasa, lai piegādātājiem šis sertifikāts būtu. SBP sertifikācija ir komplicēts process un šī sertifikāta iegūšanai Latvijā ir zināmi izaicinājumi.
Lai enerģētiskās koksnes ražotāji Latvijā būtu labāk informēti par SBP sertifikācijas jautājumiem Latvijas biomasas asociācija LATbio sadarbībā SBP un Dānijas diviem lielākajiem enerģijas ražotājiem Dong un Hofor rīko semināru Latvijā par SBP sertifikāciju.

Seminārā būs iespēja uzzināt svarīgāko informāciju par SBP sertifikācijas sistēmu, kā arī uzzināt, kā Latvijas uzņēmumi šo sertifikātu var iegūt, ar kādām problēmām nākas saskarties un kā tās risināt.
Tāpat būs iespēja tikties ar Dānijas divu lielāko enerģijas ražotājuzņēmumu – Dong un Hofor – pārstāvjiem, ekspertiem no NEPCon, SBP un LATbio, un uzdot jūs interesējošus jautājumus.

Semināra norises vieta:
Annas koku skola, Babītes novada, Babītes pagasta “Gaitiņos”

Atrašanās vieta Google maps: http://tinyurl.com/h4hpz8a

Norises laiks:
27. maijs; plkst. 9:30 – 14:00; reģistrācija no 9:00

Dalība: Bez maksas.
Visiem interesentiem lūgums pieteikties līdz 25. maijam (ieskaitot) pa epastu enplus@latbio.lv

Vietu skaits ierobežots!

SEMINĀRA PROGRAMMA (PDF)SEMINĀRA PREZENTĀCIJAS (PDF)

Peter Kofod Kristensen (DONG Energy)

Michael Schytz (Hofor)

Simon Armstrong (Sustainable Biomass Partnership)

Peter Andreasson (NEPCon & SIA Foresteco)

Ondrej Tarabus (NEPCon)

Didzis Palejs (LATbio)