Biedri

Latvijas biomasas asociācija LATbio mērķi ir veicināt biomasas ražošanu, izmantošanu enerģētikas nozarē, kā arī biomasas ražotāju pārstāvniecība un lobēšana visās atbildīgajās institūcijās.

Tāpēc jau šobrīd LATbio biedri ir uzņēmumi, kas darbojas biomasas nozarē – granulu ražošanā, siltuma ražošanā, koģenerācijā, šķeldas, malkas ražošanā un visa veida ar nozari saistītu iekārtu ražošanā.

Ne mazāk svarīgi biedri ir mežu īpašnieki. Kā arī, lai spētu pamatot un pareizi izskaidrot biomasas nozīmīgumu LATbio biedri ir arī zinātniskās un izglītības organizācijas un iestādes.

Lai veicinātu biomasas izmantošanu aicinām pievienoties tos, kuriem interesē biomasas nozares nākotne un attīstība. To var izdarīt aizpildot anketu sadaļā “Kā kļūt par biedru?”


Kā kļūt par biedru?

Lai kļūtu par „Latvijas biomasas asociācijas LATbio” biedru nepieciešams aizpildīt sagatavoto LATbio biedru anketa un nosūtīt uz e-pastu didzis.palejs@latbio.lv  vai pa faksu +371 67522399. Pēc anketas aizpildīšanas un nosūtīšanas „Latvijas biomasas asociācijas LATbio” valde ar Jums sazināsies un informēs par tālākajām darbībām.

Uzņemšanas procedūra notiek saskaņā ar „Latvijas biomasas asociācijas LATbio” statūtiem.

Sīkāka informācija par iestāšanos biedrībā pa tālruni +371 29929922 vai e-pastu: didzis.palejs@latbio.lv